بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

امروزه با توجه به مشکلات اقتصادی که شامل هزینه های جاری روزانه و هزینه های درمانی و .. میشود بیمه دندانپزشکی مدیریت دخل خرج، مهمترین راه حل مقابله با مشکلات اقتصادی میباشد.در این میان در رابطه با هزینه های درمانی نمیتوان با کم کردن هزینه درمان از کیفیت خدمات درمانی مربوط به خودمان و اعضای خانواده کم نماییم. بهترین راه حل پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی قبل از وقوع بیماری است.

بیمه دندانپزشکی یکی از راه حل های جبران هزینه های بسیار گران و سرسام آور هزینه های پزشکی است، ما با پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه دندانپزشکی به شرکت های بیمه گر موجود در صنعت بیمه میتوانیم بخشی از هرینه های درمانی را جبران کنیم. اما در بخش بیمه دندانپزشکی شرکت های بیمه گر به دلیل گرانی هزینه های مربوطه نتوانسته اند رضایت بیمه شدگان را در جهت جبران کل هزینه های درمانی جلب نمایند.

بیمه دندانپزشکی
بیمه دندانپزشکی

در راستای جبران هزینه های گران دندانپزشکی، گروهی از دندانپزشکان متعهد و کارشناسان متعهد اقدام به تاسیس شرکتی در قالب تعاونی به نام شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (تاسیس 1390) با موافقت اصولی ازدانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و همچنین وزارت تعاون کار و امور اجتماعی نموده و در حال حاضر با تجهیز 420 مرکز دندانپزشکی در استان تهران و دیگر استان های کشور ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی می باشند که با عضویت (مشارکتی) در این تعاونی و با پرداخت حق عضویت اندکی میتوانید تا 90% تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، ارتودنسی، ترمیمی، پریو، پروتز، لثه و .. برخوردار شوید.

نکته 1 : کلیه طرح های بنیان سلامت دقیقا همان درصد تخفیف را نسبت به طرح انتخابی (طلایی ،نقره ای را نسبت به تعرفه رسمی و درج شده در بخش تعرفه های دندانپزشکی مندرج در وب سایت که مطابق با تعرفه مصوب وزارت بهداشت میباشد را اریه می نماید.

این طرح با کارت های مشابه در بازار که از 30% الی 50% تخفیف ارایه میدهد کاملا متفاوت بوده و کلیه 420 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد دقیقا براساس تخفیفات مندرج در کارت های صادره این شرکت اقدام به ارایه خدمات براساس تعرفه حداقل مصوب وزارت بهداشت را دارند.

نکته 2 : تعرفه خدمات دندانپزشکی در تمامی مراکز طرف قرارداد بنیان سلامت در سراسر کشور یکسان می باشد.

نکته 3 : این شرکت تعاونی جهت رضایتمندی کلیه مراکز دندانپزشکی خود،به غیر از مبالغ پرداختی هریک از اعضا که براساس طرح های خریداری شده تعیین میگردد مابه التفاوت هزینه ها را تا سقف تعرفه مصوب وزارت بهداشت به کلیه دندانپزشکان پرداخت مینماید که این

موضوع مبین ارائه خدمات بیمه دندانپزشکی به صورت مطلوب و با بهترین کیفیت به کلیه اعضا می باشد. هیچ دندانپزشکی وجود ندارد که 90% تخفیف نسبت به حداقل تعرفه مصوب را ارایه نماید و اعضا محترم بنیان سلامت با پرداخت حق عضویت در طرح های گروهی و انفرادی عملا تحت پوشش بیمه دندانپزشکی قرارخواهند گرفت.

جهت اثبات مطالب فوق به استحضار میرساند که در کلیه مراکز طرف قراداد این شرکت در تهران و اقصی نقاط کشور تعرفه مصوب وزارت بهداشت به صورت یکنواخت قابل ارائه بوده و کلیه مراکز براساس کارت های صادره این شرکت اقدام به ارائه خدمات و اعمال تخفیف مینماین

profile avatar

نویسنده

مدیر سایت

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

Powered by WhatsApp Chat

× ارتباط در واتساپ