بیمه زندگی خاورمیانه

– معرفی بیمه مستمری و بازنشستگی خاورمیانه

 

یکی از طرح‌های برتر بیمه عمر خاورمیانه‌، بیمه مستمری و بازنشستگی خاورمیانه است که در طرح‌های مختلف این بیمه نامه به بیمه گذاران قابل ارائه می‌باشد. هر طرح دارای شرایط و پوشش‌های خاص می‌باشد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت:

"<yoastmark

طرح خودکفایی جوانان : تشکیل درآمد برای فرزندان برای زمان تحصیل یکی از اهداف این بیمه نامه می‌باشد که فرد بیمه شده از بدو تولد تا ۱۰ سالگی می‌تواند از پوشش‌های این بیمه نامه استفاده کنند. مدت پرداخت حق بیمه در این طرح ۲۰ سال بوده و تا ۲۰ سال هم می‌توانند از بیمه نامه خود استفاده نمایند.

طرح مستمری بانوان ایرانی:  در جهت تشکیل درآمد برای خانم‌های خانه دار این طرح از سن ۱۸ تا ۵۰ سالگی ارائه می‌شود و مدت پرداخت حق بیمه  می‌تواند ۱۰ ، ۱۵ یا ۲۰ سال باشد. خانم‌های دارنده این بیمه  نامه می‌توانند از پوشش های این بیمه نامه به صورت مادام العمر یا برای مدت معین استفاده کنند.

 

طرح سفرهای طلایی: این طرح برای کمک هزینه سفر دوران بازنشستگی می‌باشد و فرد می‌تواند با پرداخت حق بیمه  به مدت ۵ تا ۳۰ سال از کمک هزینه سفر خود استفاده نمایند.

طرح تبدیل بیمه عمر و سرمایه گذاری به مستمری: بر اساس این طرح، بیمه عمر و سرمایه گذاری می تواند تبدیل به مستمری برای فرد بیمه شده شود.

پوشش‌های بیمه مستمری و بازنشستگی

 • پوشش سرمایه فوت به هر علت
 • پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان
 • از بدو تولد تا ۷۴ سالگی
 • پوشش نقص عضو و از کار افتادگی در اثر حادثه تا سقف سرمایه این پوشش حداکثر تا ۲۰۰ درصد سرمایه فوت
 • پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه تا سقف ۴۰ میلیون  از بدو تولد تا سن ۷۵ سالگی
 • معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی کامل و دائم  ۱۸ تا ۶۵ سالگی
 • پوشش بیماری‌های خاص برای ۵ بیماری از بدو تولد تا سن ۶۵ سالگی
 • پوشش سرطان تا سقف ۳۱۰ میلیون تومان
۲- معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری خاورمیانه

 

یکی از طرح‌های پر طرفدار بیمه‌های عمر، بیمه عمر و سرمایه گذاری است که در کنار پوشش‌های کامل بیمه‌ای، سرمایه گذاری ارزشمندی را برای فرد بیمه شده فراهم می‌کند. افراد می‌توانند از بدو تولد تا سن ۸۰ سالگی این بیمه نامه را خریداری کرده و تا سن ۹۰ سالگی از مزایا و پوشش های آن استفاده نمایند.  سایر پوشش‌ها و مزایا این بیمه نامه به ترتیب زیر می‌باشد:

 • ارائه سرمایه فوت تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان
 • امکان انتخاب روش پرداخت حق بیمه به صورت سالانه، شش ماهه، ، سه ماهه و ماهانه
 • سقف سرمایه فوت حادثی تا سن ۷۴ سالگی و تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان
 • پوشش نقص عضو و از کار افتادگی در اثر حادثه حداکثر تا سن ۷۵ سالگی ۲۰۰ درصد سرمایه فوت
 • پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه تا سن ۷۵ سالگی و تا سقف ۴۰ میلیون تومان

طرح‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری خاورمیانه

 • طرح آینده رویایی  فرزندان
 • طرح چتر حمایت خاورمیانه
 • طرح نگین خاورمیانه
 • طرح سازمانی (مخصوص شرکت‌ها و سازمان‌ها جهت عقد قرار داد گروهی)

همه طرح‌ها دارای شرایط سنی مخصوص به خود بوده و در زمان خرید بیمه نامه می‌توانید استعلام شرایط بیمه نامه را از سامانه بیمه تایم دریافت کرده و با بررسی و مقایسه شرایط و پوشش‌های بیمه نامه‌ها بهترین و کامل‌ترین بیمه نامه را  انتخاب نمایید.

۳- بیمه تمام عمر خاورمیانه

در این بیمه نامه بیمه شده می‌تواند از بدو تولد تا سن ۱۰۶ سالگی با پرداخت حق بیمه‌ای که خودش انتخاب کرده به مدت نامحدود از پوشش‌های بیمه‌ای خود استفاده کند. پوشش‌های این بیمه  نامه شامل پوشش فوت بر اثر حادثه، نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم ناشی از حادثه و معافیت از پرداخت حق بیمه می‌باشد.

۴- بیمه عمر و پس انداز خاورمیانه

در این نوع بیمه نامه بیمه شده می‌تواند علاوه بر پوشش‌های بیمه‌ای از جنبه سرمایه گذاری بیمه نامه خود استفاده نماید. این بیمه نامه برای افراد کم سن و یا میان سال پیشنهاد می‌شود تا از جنبه سرمایه گذاری و بیمه ای بیمه نامه شان استفاده نمایند.
پوشش‌های این بیمه نامه شامل سرمایه فوت به هر علت، سرمایه فوت بر اثر حادثه، پوشش پرداخت هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه، پوشش بیماری‌های خاص، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه، پوشش نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم ناشی از حادثه، پوشش سرطان می‌باشد.

مزایای بیمه عمر و پس انداز

 • امکان دریافت وام بدون نیاز به ضامن
 • امکان دریافت سود تضمینی بر روی بیمه نامه‌ها
 • امکان تبدیل اندوخته به انواع مستمری
 • امکان تعیین ذینفع بیمه نامه به دلخواه بیمه گذار
 • دریافت ارزش بازخریدی بر اساس اندوخته بیمه نامه

۵- بیمه عمر مانده بدهکار خاورمیانه

با توجه به شرایط بیمه نامه اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه  نامه وامی را از بانک یا سایر موسسات مالی دریافت نماید و قبل از اتمام باز پرداخت اقساط فوت نماید با داشتن این بیمه نامه، شرکت بیمه همه اقساط باقی مانده را پرداخت می‌کند. حق بیمه این بیمه  نامه به صورت یکجا پرداخت می‌شود و سال به سال نسبت به مبلغ اولیه بیمه نامه کاهش می‌یابد و سر انجام در تاریخ انقضا بیمه نامه به صفر می‌رسد سن بیمه شده‌ها می تواند ۱۵ تا ۹۰ سال باشد

۶- بیمه سنوات کارکنان خاورمیانه

در این بیمه نامه یک ماه حقوق به عنوان سرمایه بیمه نامه برای تمامی کارکنان منظور شده و در زمان بازنشستگی و یا قطع همکاری به صورت سرمایه قابل توجه به وی بازگردانده می‌شود.

این بیمه نامه دارای اندوخته مازاد است که در پایان هر سال بیمه‌ای بر اساس سود قطعی اندوخته، امکان تشکیل اندوخته مازاد وجود دارد که پس از کسر هرگونه بدهی قبلی بیمه‎شدگان با احتساب مشارکت در منافع، تا پایان بیمه‎نامه برای بیمه‎شده سرمایه‎گذاری می‎شود. میزان سود تضمینی برای دو سال اول ۱۶ درصد، دو سال دوم ۱۳ درصد و۱۰ درصد برای سال‌های بعد می‌باشد. پوشش‌های تکمیلی این بیمه نامه شامل پوشش فوت براثر حادثه، پوشش بیماری‌های خاص می‌باشد.

7- بیمه عمر زمانی خاورمیانه

در بیمه عمر زمانی ، شخص بیمه شده از بدو تولد تا سن ۹۰ سالگی می‌تواند از پوشش‌های این بیمه نامه استفاده نماید، با توجه به شرایط بیمه نامه اگر فرد بیمه شده طی مدت زمان و طول مدت ۲۴ ساعت شبانه روز و در هر نقطه از جهان به هر علت فوت کند سرمایه بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می‌شود. اگر فرد بیمه شده در پایان مدت قرار داد در قید حیات باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمی‌شود.  معمولا بیمه عمر زمانی توسط سازمان‌ها و شرکت‌ها و موسسات برای کارکنان آن‌ها منظور می‌شود.
بیمه خاورمیانه علاوه بر پوشش اصلی که سرمایه فوت بیمه نامه است، پوشش فوت بر اثر حادثه و پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی و معافیت از پرداخت حق بیمه را نیز به بیمه گذاران خود ارائه می‌کند.

شخص بیمه شده با خرید بیمه عمر زمانی طی مدت زمان معین و طول مدت ۲۴ ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنیا در مقابل خطر فوت به هر علت تحت پوشش قرار می‌گیرد. حق بیمه این بیمه‌نامه بر اساس شرایط سنی و سلامت بیمه‌شده تعیین می‌شود.

بیمه نامه عمر زمانی نوعی از بیمه نامه‌های عمر است که صرفا خطرات ناشی از فوت بیمه شده را تحت پوشش قرار می‌دهد. حق بیمه این نوع بیمه نامه بر اساس شرایط سنی و میزان سرمایه درخواستی و سلامت بیمه شده تعیین می‌گردد . در این بیمه نامه بیمه شدگان از بدو تولد تا ۹۰ سالگی تحت پوشش قرار می‌گیرند و مدت بیمه نامه می‌تواند به دلخواه بیمه گذار از یکسال تا بیست سال انتخاب گردد.

profile avatar

نویسنده

مدیر سایت

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

Powered by WhatsApp Chat

× ارتباط در واتساپ